Wiarygodna Szkoła, Dobra Uczelnia, Dobra praca

Z prawdziwą satysfakcją informujemy Państwa, że Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia uzyskała możliwość posługiwania się znakiem  “Wiarygodna Szkoła”, ” Dobra Uczelnia – dobra praca”.

Certyfikaty jak co roku przyznaje Akademickie Centrum Informacyjne w Poznaniu.

Wybór wyżej szkoły nigdy nie jest łatwy, za to bardzo istotny w kontekście przyszłości i osiągnięcia satysfakcji w pracy zawodowej. Od 1994 r. Akademickie Centrum Informacyjne pomaga maturzystom podejmować świadome decyzje związane z kształceniem się. Konsekwencją wieloletniej współpracy ACI ze wszystkimi ośrodkami akademickimi w Polsce jest projekt certyfikacji niepublicznych szkół wyższych “Wiarygodna Szkoła”.
Wyłonił on grupę uczelni gotowych poddać się wnikliwej i wieloaspektowej ocenie, dzięki której potwierdzone zostały ich wysokie standardy nauczania oraz komfort nauki. Przedmiotem weryfikacji były podstawy prawne działalności niepaństwowych szkół wyższych, oferta i baza dydaktyczna, posiadane przez szkołę akredytacje (w szczególności nadawane przez Państwową Komisję Akredytacyjną), działalność naukowa i współpraca zagraniczna uczelni, perspektywy zawodowe absolwentów, a także formy aktywności pozaedukacyjnej.
Uczelnia, która otrzymała Certyfikat “Wiarygodna Szkoła” to placówka godna zaufania. Podejmując naukę w takiej szkole można mieć pewność, że dba ona o wysoki poziom nauczania i dokłada wszelkich starań, by jej absolwenci z łatwością odnaleźli się na rynku pracy  (http://www.aci.pl/wiarygodnaszkola.php).