Statuetka “Pióro Biznesu” dla KWSPZ

_DSC7043 kopia

Fot: W.Majka

Pragniemy poinformować, że 17 maja br.  Rektor Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia prof. dr hab. inż. Tadeusz Tuszyński odebrał z rąk Prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego statuetkę „Pióro Businessu”.Nagroda została przyznana Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia za promowanie zdrowego stylu życia i ekologicznej żywności. Tego typu nagrody są wyrazem uznania dla przedsiębiorców za znaczące osiągnięcia w działalności gospodarczej, inwencję, działania na rzecz jakości produkcji oraz rzetelność i uczciwość w biznesie. Statuetki są przyznawane przez Stowarzyszenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw „Krak – Business”.

IMG_9085 - Kopia

Fot: KWSPZ

Laureatami tegorocznej edycji nagród zostali również: Tadeusz Trzmiel, Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa za rozwój inwestycji miasta w latach 2002-2016; Tadeusz Ryś, Fabryka Mebli „Ryś”; Fundacja Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej za promowanie przedsiębiorczości w środowisku szkolnym oraz Handlowo-Produkcyjna Spółdzielnia Pracy w Miechowie za promowanie przedsiębiorczości spółdzielczej.

„Pióro Businessu” przyznawane jest firmom, które działają w sektorze mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Statuetkę zaprojektował czternaście lat temu prof. Marian Konieczny, były Rektor Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Więcej zdjęć