Praktyki studentów KWSPZ w SPA

Po raz kolejny Studenci Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w dniach od 8-11 marca 2012 roku, kierunków: Kosmetologia i Fizjoterapia  mieli okazję towarzyszyć gościom Hotelu Dosłońce Conference & SPA – nieopodal Racławic.

Dzięki  gościnności Kierownictwa Hotelu Dosłońce nasi studenci mogli zdobyć kolejne doświadczenia w ich przyszłym zawodzie oraz zaprezentować zdobytą dotychczas szeroką wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną.

 

 

 

W hotelu zorganizowane zostały stanowiska, przy których studenci udzielali porad:

w zakresie kosmetologii – badanie skóry z użyciem analizera Nati, jest to wysoce profesjonalny sprzęt pozwalający na dogłębną analizę skóry człowieka. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii cyfrowej wykorzystywanej w układzie kamery o jakości HD, badanie takie pozwoliło na szybką analizę, a co za tym idzie odpowiednią diagnozę i dobór optymalnych kosmetyków bądź zabiegów z oferty Słonecznego SPA Janssen, mających na celu poprawę jakości skóry Klienta. Badania wykonywały Paulina Maciaś oraz Milena Wójcicka (studentki II roku Kosmetologii).

 

w zakresie fizjoterapii – w gabinecie SPA na specjalnym fotelu do masażu, wykonywany był klasyczny masaż z poradą dodatkowych zabiegów w sferze rehabilitacji, z uwzględnieniem ewentualnych dysfunkcji kręgosłupa. Masaże wykonywali Mateusz Bogdanowicz, Bartłomiej Śrutwa  (II rok Fizjoterapii) oraz  Michał Dziedzic (IV rok Fizjoterapii).

 

 

Wspaniała atmosfera oraz życzliwe przyjęcie naszych studentów w Hotelu Dosłońce będzie niezapomnianym przeżyciem, czego dowodem jest wypowiedź jednej ze studentek uczestniczącej w praktykach:

…….„To było wspaniałe doświadczenie. Praca z ludźmi wymaga wiele cierpliwości i umiejętności nawiązania kontaktu z klientem. Cieszę się, że miałam okazję odbyć tego typu praktyki ”….