Konferencja: Diety roślinne i ich oblicza

Zapraszamy studentów oraz pracowników naukowych Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia do wzięcia udziału w konferencji naukowo-szkoleniowej “Diety roślinne i ich oblicza”, która odbędzie się 24.06.2017 r. w Krakowie.

Obecnie rośnie zainteresowanie dietami opartymi o produkty roślinne: wegetariańską, wegańską oraz witariańską. Stawia to przed dietetykiem wyzwanie zrozumienia i bilansowania diet opartych, które wykluczają mięso, nabiał lub wszystkie produkty odzwierzęce. Celem konferencji jest przedstawienie rzetelnych, naukowo potwierdzonych informacji na temat diet wykluczających produkty odzwierzęce oraz stworzenie pola do dyskusji na temat stosowania tych diet w różnych grupach pacjentów. Pragniemy przedstawić Państwu aktualne zalecenia stosowania wybranych roślin, ziół w leczeniu i profilaktyce chorób jak również przybliżyć zasady bilansowania diety roślinnej w praktyce. W konferencji zaplanowano sesję naukową, zapraszamy wszystkich naukowców którzy pragną podzielić się z nami wynikami swoich prac. W sesji młodych naukowców przewidziano nagrody za najlepsze prace.

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
Dr Agnieszka Kozioł-Kozakowska

Zapraszamy do udziału w Konferencji, której patronuje Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia. Dla naszych studentów 10% zniżki za udział w wydarzeniu po wpisaniu w formularzu rejestracyjnym hasła: KWSPZ