Szkolenie z Dori Soukup: 6 efektywnych strategii sukcesu

PROMOCJA NEWSLETTER

Jeśli szukasz nowych sposobów na sukces na coraz bardziej wymagającym rynku, dołącz do słuchaczy jednodniowego szkolenia i poznaj sześć efektywnych strategii z zakresu marketingu i zarządzania. Zyskasz wiedzę, strategię i narzędzia niezbędne do wytyczenia nowej ścieżki biznesowej.

Podczas szkolenia Dori Soukup skupi się ma najważniejszych aspektach biznesowych – finansach, marketingu, generowaniu przychodów, analizie doświadczeń klientów i sposobach pomiaru wyników.

Nauczysz się jak:

  1. Zaprowadzić porządek w finansach – otrzymasz narzędzie pomocne w budżetowaniu.
  2. Opracowywać ekonomiczne i marketingowe strategie, które przyciągną pacjentów.
  3. Przygotować menu zabiegowe tak, by efektywnie zachęcało do sprzedaży zabiegów i produktów detalicznych.
  4. Zadbać o to, aby pacjenci chcieli do Ciebie wracać.
  5. Wyznaczać sobie cele i oceniać swoją skuteczność.

Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma skrypt oraz narzędzie marketingowe pomocne w budżetowaniu.

Warsztaty są doskonałym źródłem wiedzy dla osób pracujących w branży kosmetycznej – kosmetyczek, kosmetologów i studentów, którzy muszą łączyć znakomite umiejętności pielęgnacyjne z wiedzą menedżerską. Szkolenia polecamy szczególnie osobom prowadzącym firmy jednoosobowe i zatrudniającym kilku pracowników, a także wszystkim, którzy w najbliższym czasie chcą otworzyć własny, dobrze prosperujący gabinet kosmetyczny.

Dori Soukup
Założycielka i dyrektor generalny InSPAration Management, firmy specjalizującej się w doradztwie dla branży usług kosmetycznych & spa oraz w opracowywaniu programów szkoleniowych i tworzeniu specjalistycznych narzędzi biznesowych. Przez ostatnie 10 lat Dori przyczyniła się do sukcesów wielu ośrodków spa i day spa na całym świecie, prowadząc doradztwo oraz szkolenia dla inwestorów, liderów i kadry kierowniczej. Pasją Dori jest tworzenie innowacyjnych i efektywnych programów edukacyjnych oraz strategii biznesowych, zwiększających zyski ośrodków spa i gabinetów. Unikatowe „know-how”, poparte imponującym doświadczeniem zawodowym, a także niezwykle charyzmatyczna oraz dynamiczna osobowość Dori sprawiają, że jest ona jednym z najbardziej cenionych, międzynarodowych wykładowców-trenerów w branży kosmetycznej i spa. Prowadzone przez nią szkolenia uznawane są za niemal obowiązkowe w nowoczesnym kształceniu biznesowym. Dori jest również autorką wielu publikacji w prestiżowych magazynach branżowych (m.in. LNE, edycja amerykańska, edycja polska).

4 listopada 2011, Kraków, Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia, sala nr 10
Cena:Kosmetyczki 390 zł, absolwenci KWSPZ 350 zł, studenci KWSPZ 190 zł.

LNE na KWSPZ