Social Marketing Group

Social Marketing Group – inicjatywa powstała w związku z rozszerzeniem społecznościowej działalności Uczelni. Zajmujemy się szeroko pojętą promocją, zrzeszając studentów Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia.

W początkowym okresie działania promocyjne skupione zostały wokół portali społecznościowych, gdzie z Waszą pomocą prężnie się rozwijamy:

  • www.facebook.com/KrakowskaWyzszaSzkolaPromocjiZdrowia
  • www.youtube.com/user/KWSPZ

Social Marketing Group daje studentom ogromne możliwości rozwoju w sekcji marketingowej z wykorzystaniem najnowszych technologii informatycznych, elektronicznych i marketingowych oraz innowacyjnych pomysłów. Ciągły rozwój oraz duże zaangażowanie pozwalają nam podnosić swoje kwalifikacje, dzięki którym wpływamy na wzrost konkurencyjności Uczelni na rynku edukacyjnym i zawodowym.

Inicjatywa uczy, jak efektywnie działać w grupie, co jest zdecydowanie przygotowaniem studenta do wejścia w poważne życie, gdzie ta umiejętność jest niezbędna. Pokazuje, jak sprawnie zorganizować i spożytkować swój wolny czas. Social Marketing Group jest okazją do nawiązania się znajomości, a może nawet przyjaźni na długie lata i z pewnością będzie wspaniałą pamiątką z czasów studiów.

W razie pytań lub pomysłów pisz śmiało na sekretariat@kwspz.pl
Zatem nie zwlekaj – dołącz do najlepszych!

Social Marketing Group
Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia.