Certyfikaty i wyróżnienia

Certyfikaty i wyróżnienia

Wiarygodna Szkoła 2013

Dobra Uczelnia – Dobra Praca 2013

Najbardziej innowacyjna i kreatywna Uczelnia w Polsce w tworzeniu perspektyw zawodowych.


Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia jest jedną z nielicznych uczelni na południu Polski nagrodzonych po raz kolejny tytułem Wiarygodna Szkoła 2013 oraz Dobra Uczelnia Dobra Praca 2013i jedyną szkołą wyższą w województwie małopolskim, która otrzymała wyróżnienie w tegorocznym konkursie na Najbardziej innowacyjną i kreatywną Uczelnię w Polsce w tworzeniu perspektyw zawodowychw kategorii woj. małopolskie.

Certyfikat „Wiarygodna Szkoła” przyznawany jest tym niepublicznym uczelniom wyższym, które cechuje szeroko rozumiana odpowiedzialność wobec otoczenia, które funkcjonują w zgodzie z prawem i dysponują odpowiednią bazą dydaktyczną, zapewniającą właściwe warunki studiowania.

 

Prestiżowe wyróżnienie „Ekspert Urody 2011″

Na 24 Międzynarodowym Kongresie i Targach Kosmetycznych LNE&SPA w Krakowie, szczególne wyróżnienie otrzymała Kanclerz (współzałożyciel Uczelni) Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia – mgr Ewa Podobińska. Podziękowania za pełne pasji zaangażowanie w tworzeniu nowej nowej jakości edukacji związanej z kosmetologią i promocją zdrowia, za otwartość i nowoczesne spojrzenie w biznesie – na ręce Pani Kanclerz złożyła redaktor naczelna LNE&SPA Pani Ilona Kurczaba.

Nagrodą za ciężką pracę jest dyplom – INSPIRACJA DLA URODY oraz najstarszy tekst o kosmetyce pielęgnacyjnej twarzy na unikatowym papierze czerpanym.

Certyfikat Wyróżnienia dla KWSPZ za promowanie Medycyny Manualnej w Polsce

Polskie Towarzystwo Medycyny Manualnej decyzją Zarządu Głównego – przyznało Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia – Certyfikat Wyróżnienia jak również dla Prorektora KWSPZ Profesora Tadeusza Kasperczyka – Indywidualny Dyplom Uznania za promowanie Medycyny Manualnej w Polsce.

Polskie Towarzystwo Medycyny Manualnej jest najstarszym i największym w Polsce towarzystwem społeczno-naukowym w dziedzinie Manualnej Medycyny Mięśniowo-Szkieletowej zrzeszając ponad 160 polskich specjalistów w tym zakresie. Jednym z założycieli i członkiem honorowych PTMM jest m. in. obecny Konsultant Krajowy z Fizjoterapii, członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii – prof. hab. n. med., dr hab. n. kf Zbigniew Śliwiński.