Umowa o współpracy z firmą Sesderma

Z przyjemnością informujemy, że Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia podpisała umowę o współpracy z renomowaną firmą kosmetyczną SESDERMA, liderem dermatologii kompleksowej.

Dla naszych studentów oznacza to: nową pracownię patronacką, wyjazdy szkoleniowe do siedziby firmy w Hiszpanii dla najlepszych studentów Kosmetologii, ekskluzywne profesjonalne szkolenia. Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia jest jedyną Uczelnią w Polsce, z którą firma podpisała takie porozumienie.

Sesderma jest pionierem w zastosowaniu dermatologii kompleksowej. Firma powstała w 1989 r. w Hiszpanii z inicjatywy dr Gabriela Serrano, wybitnego specjalisty w dziedzinie dermatologii. Dziś Sesderma obecna jest w ponad 40 krajach na całym świecie. Polska filia Sesderma otwarta została w 2009 r. i z roku na rok dynamicznie zwiększa swoją obecność na rynku.

Sesderma jest promotorem rozwoju, innowacji i badań nad nowymi produktami w celu zaspokojenia potrzeb pacjentów. Oferujemy naszym klientom produkty najwyższej jakości. Posiadamy, rzadko przyznawany w tej dziedzinie, certyfikat ISO 22716 GMP za dobre praktyki w produkcji produktów kosmetycznych.