Targi Edukacyjne – Kraków 2011

W dniach 23-25 marca b.r w Hali Targowej w Krakowie odbyły się 13.Targi Edukacyjne. Wzięło w nich udział prawie 200 wystawców i odwiedziło je przeszło 11 tysięcy zwiedzających. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia!

Uczelnia zaprezentowała się z jak najlepszej strony. Nasi Studenci – przedstawiciele kosmetologii i fizjoterapii, odpowiadali na pytania maturzystów, być może przyszłych studentów KWSPZ. Licealiści zainteresowani byli kierunkami studiów, przedmiotami realizowanymi w toku nauki, warunkami rekrutacji i zajęciami praktycznymi…. i tutaj nasi Studenci pokazali, na co ich stać ! Przez cały czas trwania Targów odbywały się pokazy masażu klasycznego, zaś Studentki kosmetologii wykonywały badanie znamion barwnikowych przy pomocy dermatoskopu. Zarówno masaż , jak i badanie gromadziło wielu chętnych.

Jesteśmy dumni z Maturzystów, którzy wykazywali ogromną wiedzę na temat danego kierunku, jak i naszej Uczelni. Cieszymy się, że młodzi ludzie myślą poważnie o swojej przyszłości i wybierają to, co najlepsze- studia w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia, która od lat kształci profesjonalistów na najwyższym poziomie.

Dodatkową atrakcją dla odwiedzających była emocjonująca zabawa z Kinectem, dzięki któremu mogli sprawdzić swoją wyobraźnię, ale przede wszystkim sprawność fizyczną i koordynację.

Zapraszamy do obejrzenia video reportażu z targów. Mamy nadzieję, że z wieloma osobami, które uchwycił czujny obiektyw fotoreportera spotkamy się w roku akademickim 2011/12.