Studenci KWSPZ w Hotelu Dosłońce SPA ****

W miniony długi weekend ( 6-7 stycznia 2012 ) studenci Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia kierunków: Kosmetologia, Fizjoterapia i Dietetyka, odwiedzili Hotel Dosłońce Conference & SPA **** nieopodal Racławic.

Wizyta miała na celu zaprezentowanie pracownikom, jak i odwiedzającym SPA gościom, szeroką wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną naszych studentów.

W hotelu zorganizowane zostały stanowiska, przy których studenci udzielali porad:

 • w zakresie kosmetologii – badanie skóry z użyciem analizera Nati, jest to wysoce profesjonalny sprzęt pozwalający na dogłębną analizę skóry człowieka. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii cyfrowej wykorzystywanej w układzie kamery o jakości HD, badanie takie pozwoli to na szybką analizę, a co za tym idzie odpowiednią diagnozę i dobór optymalnych kosmetyków bądź zabiegów z oferty Słonecznego SPA Janssen, mających na celu poprawę jakości skóry Klienta.
  Funkcjonalności analizera skóry:
  – Struktura skóry
  – Złuszczanie naskórka
  – Natłuszczenie skóry – wydzielanie sebum
  – Wielkość porów
  – Szerokość i głębokość zmarszczek
 • w zakresie fizjoterapii – na specjalnym fotelu do masażu, wykonywany był masaż z poradą odnośnie zabiegów z jakich można skorzystać w hotelowym SPA jeżeli chodzi o sferę rehabilitacji, z uwzględnieniem ewentualnych dysfunkcji kręgosłupa.
 • w zakresie dietetyki –  udzielano porady związane ze zdrowym odżywianiem z uwzględnieniem preferencji żywieniowych gości hotelu. Istniała także możliwość skorzystania z zajęć aerobiku.

Dyrekcja oraz pracownicy Hotelu Dosłońce Conference & SPA **** zapewniali, że planują powtórzyć tego typu spotkanie już niebawem. Dziękujemy za uznanie i zapewniamy, że w przyszłości również nie zawiedziemy.