Program CIBTAC tylko na KWSPZ

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia jako pierwsza i jedyna uczelnia w Polsce umożliwia swoim studentom udział w prestiżowym programie kursów CIBTAC, które otwierają drzwi do międzynarodowej kariery w zawodzie kosmetologa.

Z dumą informujemy, że oferowane przez Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia najwyższe standardy edukacyjne, zostały docenione przez Międzynarodową Konfederację CIBTAC (Confederation of International Beauty Therapy & Cosmetology), z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Główny cel Konfederacji CIBTAC to wprowadzenie najwyższego poziomu umiejętności absolwentów wchodzących do światowej branży kosmetycznej. CIBTAC oferuje zdobycie prestiżowych kwalifikacji cenionych i uznawanych przez międzynarodową branżę SPA & BEAUTY, poszukiwanych przez pracodawców na całym świecie.

Firma JANSSEN COSMETICS wprowadziła do swojej oferty szkoleniowej profesjonalne kursy zatwierdzone przez Międzynarodową Konfederację CIBTAC. Nowy program szkoleniowy CIBTAC, pod skrzydłami JANSSEN COSMETICS, został zaprojektowany w odpowiedzi na potrzeby uwierzytelnienia szkoleń w branży BEAUTY oraz ujednolicenia standardów szkoleniowych.

Możliwość przeprowadzania szkoleń CIBTAC Professional Endorsed Training posiadają tylko uczelnie oferujące naprawdę profesjonalne środowisko do nauki i spełniające najwyższe standardy międzynarodowej konfederacji CIBTAC. Dzięki szkoleniom CIBTAC, Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia stała się częścią wiodącej, globalnej platformy edukacyjnej, oferującej przyszłym absolwentom międzynarodowo uznawane kwalifikacje.

 

CIBTAC