Pogoń za indeksami

Tym razem również nie było castingu. Aktorem filmu mógł zostać każdy student, studentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Władze Uczelni ogłosiły konkurs na najlepszy scenariusz do filmu promującego Uczelnię. Nagrodą główną był NETBOOK.

Wpłynęło 12 propozycji scenariuszy z których to ostatecznie Marek Walczyk (reżyser kilku podobnych filmów), wybrał najbardziej atrakcyjny według Niego scenariusz do realizacji.

Szczęśliwym zwycięzcą głównej nagrody okazała się

PAULINA MACIAŚ

studentka kierunku Kosmetologii.

Ostateczna realizacja filmu nie była łatwa, trudno było dopasować terminy spotkań ze względu na kończący się  proces dydaktyczny ale jednak udało nam się wszystko pogodzić.

Dla przypomnienia – krótka recenzja z filmu:

Akcja filmu zaczyna się w jednej z krakowskich kamienic, do której to trafiają studenci KWSPZ (w osobach: Pauliny Maciaś, Renaty Białek i Bartka  Śrutwy) w poszukiwaniu słynnego detektywa. Detektyw (w osobie Wojtka Czarneckiego) ma im pomóc rozwikłać zagadkę tajemniczego zniknięcia indeksów – akurat tuż przed sesją. Dla Detektywa będzie to jedna z kolejnych mrocznych spraw do rozwiązania. Akcja filmu toczy się  na terenie Uczelni ale w pewnym momencie wymyka się spod kontroli i przenosi się na ulice miasta Krakowa…..

Cała przygoda kończy się odnalezieniem winnego i odebraniem indeksów….. ale po chwili pojawia się z tabletem w ręku Famme Fatale (w osobie Oli Szczepanek), która obiecuje, że to jeszcze nie koniec tej historii…….

Realizacja tego filmu była po raz kolejny świetną zabawą i jednocześnie będzie pamiątką po zakończonej edukacji w naszej Uczelni.

Zapraszamy do obejrzenia filmu

FILM: Pogoń za indeksami