Po raz kolejny nasze studentki w Aachen….

Pod koniec lipca br., po raz kolejny najlepsze studentki kierunku Kosmetologia wraz z Instruktorkami Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia odbyły prestiżowe szkolenie w siedzibie firmy kosmetycznej Janssen Cosmetics w Aachen. Tego rodzaju szkolenie co roku fundowane jest przez Prezesa firmy Janssen Cosmetics Pana Walthera Janssena.

Na szkoleniu nasze studentki miały możliwość poznania pełnej struktury oraz właściwości każdej linii kosmetyków i kosmeceutyków Janssen Cosmeceutical, od podstawowych produktów pielęgnacyjnych po luksusowe linie będące syntezą luksusu i nauki na najwyższym poziomie.

W trakcie szkolenia nie zabrakło licznych atrakcji, wśród których znalazły się między innymi zwiedzanie zabytkowego miasta.

Szkolenie odbyło się we wspaniałej atmosferze o co zadbał osobiście założyciel firmy Pan Walther Janssen. Seminarium zakończyło się ceremonią wręczenia certyfikatów .

W ramach dodatkowych informacji kolejna grupa naszych najlepszych studentek w dniach 15-18 października 2012 r., odbędzie szkolenie w siedzibie firmy kosmetycznej THALGO – Francja Nicea.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!