Najlepsze studentki KWSPZ w Janssen Cosmetics w Aachen

Na początku września tego roku, najlepsze studentki wraz z Instruktorkami  Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia odbyły prestiżowe szkolenie w siedzibie firmy kosmetycznej Janssen Cosmetics w Aachen.

Uczelnia po raz kolejny musiała stanąć przed trudnym i odpowiedzialnym wyborem wąskiego grona studentek Kosmetologii stacjonarnej i niestacjonarnej. Podczas kwalifikacji brano pod uwagę średnią ocen z I roku, wyniki na II roku, ocenę z pracowni kosmetycznej wraz z opinią Instruktorki z zajęć na pracowni kosmetycznej, jak i postawę oraz aktywność na rzecz Uczelni.

Na seminarium studentki poznały strukturę oraz właściwości każdej linii kosmetyków i kosmeceutyków Janssen Cosmeceutical, od podstawowych produktów pielęgnacyjnych po luksusowe linie takie jak Opus Belle, czyli linii dla cery wymagającej intensywnej regeneracji, Dr Roland Sacher – ekskluzywnej linii powstałej z fascynacji Dr Sachera (twórcy wszystkich receptur marki) nad kobiecym pięknem, będącej syntezą luksusu i nauki na najwyższym poziomie. Seminarium po raz pierwszy składało się z dwóch części, dzięki czemu studentki miały możliwość poznania także preparatów profesjonalnych nie dostępnych jeszcze w sprzedaży.

W trakcie szkolenia nie zabrakło licznych atrakcji, wśród których znalazły się codzienne degustacje kuchni z różnych stron świata (tradycyjnej tureckiej, śródziemnomorskiej oraz regionalnej niemieckiej), zwiedzanie zabytkowego miasta oraz Day Spa Janssen Cosmetics.

Szkolenie odbyło się we wspaniałej atmosferze o co zadbali osobiście założyciel firmy Pan Walter Janssen wraz z synem oraz szkoleniowiec Janssen Cosmetics. Seminarium zakończyło się ceremonią wręczenia dyplomów wraz z zestawami kosmetyków Janssen Cosmeceutical,  torbami z próbkami nowej linii Janssen Organic oraz albumami wydanymi na 10 lecie firmy. Szkolenie zostało ufundowane przez firmę Janssen Cosmetics oraz jej polskiego partnera firmę „Agmat” reprezentowaną przez Pana Mateusza Całka.

Gratulujemy !