Najlepsze studentki kosmetologii ponownie w Aachen

 

W dniach 9-12 grudnia 2013 roku, grupa 11 najlepszych studentek wraz z Instruktorką  Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia odbyła prestiżowe szkolenie w siedzibie firmy kosmetycznej Janssen Cosmetics w Aachen (dawnym Akwizgranie) w Niemczech.
Na seminarium pod nazwą „Advanced Janssen Cosmetics Seminar” studentki poznały strukturę oraz właściwości każdej linii kosmeceutyków do skóry twarzy i ciała Janssen Cosmetics, od podstawowych produktów pielęgnacyjnych po luksusowe linie takie jak Demanding Skin, Regeneration Skin oraz Dr Roland Sacher – ekskluzywnej linii Dr Sachera (twórcy wszystkich receptur marki) będącej połączeniem luksusu i nauki na najwyższym poziomie.

Pobyt szkoleniowy rozpoczął się uroczystą kolacją w towarzystwie syna założyciela firmy Reinharda Janssena i Snezany Radovic menedżer do spraw eksportu. W trakcie szkolenia nie zabrakło atrakcji, takich jak: zwiedzanie zabytkowego, przepięknie w tym świątecznym okresie przystrojonego miasta, wraz z legendarną katedrą, kiermaszem Bożonarodzeniowym oraz wizytą w termach Karola Wielkiego (Carolus Thermen). Uczestniczki seminarium miały zaszczyt poznać samego Waltera Janssena wraz z żoną.

Szkolenie zakończyło się ceremonią wręczenia dyplomów z rąk Ulricha Janssena, ponadto każdej z pań wręczono upominek w postaci kosmetyków firmy Janssen Cosmetics.

Władze Uczelni po raz kolejny miały trudny i odpowiedzialny wybór dziesięciu najlepszych studentek Kosmetologii stacjonarnej i niestacjonarnej kwalifikujących się do wyjazdu szkoleniowego do firmy kosmetycznej Janssen Cosmetics w  Aachen . Wyjazd na szkolenie jak co roku  fundowane jest przez firmę Janssen Cosmetics oraz jej polskiego partnera firmę „Agmat”.

Ostatecznie o wyjeździe na szkolenie do Aachen zadecydowała średnia ocen studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych II i III roku kierunku Kosmetologia z dotychczasowego przebiegu studiów oraz wysoka ocena z języka angielskiego.

Gratulujemy