Konkurs: KWSPZ na krańcu świata

Drodzy Studenci Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia

Zapraszamy do udziału oraz wspólnej zabawy w wyjątkowym konkursie “KWSPZ na krańcu świata”.

Podczas wakacji będziecie z pewnością na różnych krańcach świata…. zabierzcie ze sobą jeden z gadżetów KWSPZ i zróbcie sobie ciekawe zdjęcie… dla najbardziej kreatywnych i pomysłowych czekają atrakcyjne nagrody. Do wygrania laptop Lenovo Miix 310-10  oraz Aparat Sony dsc-h300

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach:

  1. Zdjęcie w czapeczce KWSPZ lub w okularach przeciwsłonecznych KWSPZ – biorą w niej udział studenci, którzy odbiorą jedną z 30 czapeczek KWSPZ lub jedne z 30 par okularów przeciwsłonecznych i tym samym zobowiążą się do przesłania 3 różnych zdjęć w okresie trwania konkursu (warunek konieczny); o udziale w tej kategorii decyduje kolejność zgłoszeń; Termin oraz miejsce odbioru gadżetów zostanie ogłoszony w systemie i na fanpage’u KWSPZ.
  2. Zdjęcie z napisem „KWSPZ w…[nazwa miejsca]” (np. na kartce trzymanej w ręku fotografowanego) – w tej kategorii mogą brać udział wszyscy studenci KWSPZ bez wcześniejszego zgłoszenia; Przesłanie zdjęcia jest jednoznaczne ze zgłoszeniem udziału w konkursie, można przesyłać jedno lub więcej zdjęć (nie więcej niż 5).

Zdjęcia należy udostępniać publicznie na własnym profilu na facebooku z otagowanym profilem KWSPZ, który stanie się aktywnym linkiem odsyłającym na fanpage KWSPZ.

Uczestnicy, którzy nie mają własnego profilu na facebooku, mogą wyłącznie wysłać zdjęcie e- mailem (w formacie JPG) na adres marketing@kwspz.pl w temacie prosimy wpisać: „KWSPZ na krańcu świata” .

Waszym zadaniem będzie zrobienie zabawnych, oryginalnych zdjęć w naszej uczelnianej koszulce, okularach lub czapeczce (tak aby było widoczne logo) z miejsc, w których będziecie miło spędzać wakacyjny czas. W następnej kolejności należy takie zdjęcie opublikować na własnym profilu na facebooku z otagowanym profilem KWSPZ i jednocześnie przesłać do nas mailem (na adres: marketing@kwspz.pl – plik w formacie jpg) oraz link do waszego zdjęcia na facebooku. My udostępnimy zdjęcie na naszym fanpage’u i od tego momentu zabawa się zaczyna. Twoi znajomi i fani naszego fanpage’a będą oceniać zdjęcia i nagradzać „lajkami”.

Konkurs podzielony jest na 2 etapy. Z 10 zdjęć, które zyskają największą liczbę „like’ów” (wg stanu z dn. 16 września 2017 r.) utworzony zostanie Album „KWSPZ na krańcu świata”. Udostępnione w Albumie „KWSPZ na krańcu świata” zdjęcia rozbudowane będą o komentarze Autorów prac i opisujące miejsca wykonanych ujęć. Poddane one zostaną kolejnej ocenie Użytkowników. Z pośród 10 Uczestników wyłonionych zostanie 2, którzy uzyskają największą liczbę „like’ów. Tak jak w pierwszym etapie, o ostatecznym zwycięstwie zadecyduje liczba „lajków”.

Głosowanie z pomocą automatów i kupowanych “lajków” jest niedopuszczalne. Wszelkie próby oszustwa spowodują wykluczenie uczestnika z zabawy.

Warunkiem przystąpienia do konkursu w kategorii:

a) jest zgłoszenie drogą mailową (na adres: marketing@kwspz.pl) a następnie odbiór czapeczki lub okularów z logo KWSPZ w Dziale Marketingu – liczy się kolejność zgłoszeń (kto pierwszy ten lepszy) i podpisane stosownego oświadczenia o zrobieniu i przesłaniu przynajmniej trzech różnych zdjęć z wakacji . Do rozdania mamy 60 gadżetów z logo KWSPZ – odbiór od 19 VII 2017 r w Dziale Marketingu al. Grottgera 1 III piętro.

b) jest zrobienie spontanicznego zdjęcia na wakacjach trzymając w ręce napis KWSPZ w….. (i np. w Koziej Wólce albo w Nowym Jorku itp.) na zwykłej kartce papieru ale widoczne na zdjęciu;

Jeśli nie masz swojego profilu na facebooku – nie martw się tylko po prostu wyślij nam swoje zdjęcie e-mailem, a my udostępnimy je na naszym fanpage’u: www.facebook.com/KrakowskaWyzszaSzkolaPromocjiZdrowia

Szczegóły Konkursu w Regulaminie.