Kolejne nagrody dla najlepszych studentów KWSPZ

Miło nam poinformować, że nasi najlepsi studenci po raz kolejny w nagrodę za najlepsze wyniki w nauce mieli możliwość bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniach prowadzonych przez

mistrza masażu dr SERGEYA SHCZUREVICHA:


3-dniowy kurs
“Miotonizujący masaż twarzy”
To najbardziej intensywna metoda masażu przywracająca napięcie i elastyczność układu mięśniowego twarzy i szyi. Głównym celem tego masażu jest lifting z wyrównaniem i wzmocnienie owalu twarzy. Masaż ten pod względem efektywności porównywalny jest do korekcji plastycznej. 

3-dniowy kurs
“Drenaż limfatyczny ciała”
Technika ta jest aktywnie wykorzystywana jako procedura terapeutyczna zmniejszająca obrzęki, zjawiska zastoinowe w tkankach, która także poprawia ich odbudowę po urazach i operacjach. Drenaż limfatyczny wspomaga odprowadzenie toksyn i poprawia procesy metaboliczne.

1-dniowy kurs masażu
“Masaż głowy”- NOWOŚĆ!!!
Nowość w Polsce – technika masażu głowy Szkoły MANUALISTIC, opracowana na podstawie: Ajurwedy, Shiatsu, Masażu Amma (Japonia) oraz Terapii Manualnej (Czechy). Jej zadaniem jest m.ni. poprawienie mikrokrążenia krwi, polepszenie pracy układu limfatycznego, odbudowanie równowagi lipidowej skóry głowy i pozbycie się napięcia mięśniowego. Celem tego masażu jest profilaktyka i leczenie wczesnego łysienia, działania przeciwstresowe i uśmierzające bóle głowy.

A oto krótka relacja z udziału w szkoleniu jednej z naszych wyróżnionych studentek:

“W ramach wyróżnienia za dobre wyniki w nauce, miałam możliwość uczestnictwa w kursie “Lymfo-drainage body massage”, prowadzonym przez Dr Sergeya Shchurevicha. Zwieńczeniem trzydniowego, intensywnego kursu był międzynarodowy certyfikat poświadczający moje uczestnictwo w tym kursie. Możliwość udziału w tego typu zajęciach była dla mnie niezwykłym doświadczeniem, pozostali kursanci (elitarne grono praktyków) zjechali się autentycznie z całej Polski, żeby móc uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez maesrto Sergeya. Właściwie dopiero będąc na kursie dowiedziałam się, kim jest prowadzący, otóż Sergey Shchurevich jest jednym z najlepszych specjalistów w dziedzinie innowacyjnych technik masażu. Jest autorem wielu manualnych technik anty-aging, stosowanych jako alternatywa dla zabiegów inwazyjnych. Niektóre z nich zrewolucjonizowały medycynę estetyczną.
Podobnie i na naszym kursie z drenażu limfatycznego, nasz Mistrz uczył  autorskiej techniki, która jest na tyle innowacyjna, że niewiele osób w Polsce może poszczycić się jej biegłą znajomością. Przez te trzy dni mieliśmy okazję uczyć się od najlepszego, obserwowaliśmy, jak każdy ruch  Sergeya ocieka kunsztem i precyzją, w niesamowity sposób pracuje na tkankach, każdy jego ruch harmonijnie wtapia się w fizjologiczny rytm ciała.
Dla wszystkich uczestników kursu było to niesamowite doświadczenie, byliśmy oczarowani i zainspirowani. Tym bardziej jestem wdzięczna, że mogłam uczestniczyć w kursie, to niezwykle miło, że władze naszej uczelni doceniają ciężką pracę studentów i potrafią to wynagradzać. Sądzę, że jeszcze przez dłuższy czas nie miałabym możliwości uczestniczyć w tego typu międzynarodowym kursie ze względów finansowych, dlatego raz jeszcze podkreślam swoją wdzięczność i zachęcam do nauki i ciężkiej pracy, bywa wynagradzana!”

Bogusława Niemiec – studentka II roku kierunku Fizjoterapia – studia niestacjonarne.

Gratulujemy naszym wyróżnionym studentom.

A oto namiastka tego czego uczyli się nasi studenci od Mistrza….