I Ogólnopolska Konferencja “Start-Pierwsza Praca” w KWSPZ

I Ogólnopolska Konferencja “Start  – Pierwsza Praca”

 

PATRONAT HONOROWY

ORGANIZATORZY

 

Minister Pracy i Polityki Społecznej
Władysław Kosiniak – Kamysz


Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia
Fundacja Akademia Zdrowych Pleców

 

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić na I Ogólnopolską Konferencję pod hasłem
“Start – Pierwsza Praca”. Konferencja odbędzie się w Krakowie w dniu 13 grudnia 2013 r., godz. 10.00, przy ul. Krowoderskiej 73 w sali nr 10.

Konferencja jest wynikiem wspólnego projektu Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia i Fundacji Akademii Zdrowych Pleców pod taką samą nazwą, realizowanego dzięki platformie komunikacyjno – promocyjnej Fundacji AZP, skierowanej między innymi na potrzeby studentów i absolwentów KWSPZ jak również innych uczelni kierunków Fizjoterapia i pokrewnych.

Celem projektu realizowanego przy Inkubatorze Przedsiębiorczości KWSPZ oraz Centrum Medycznym “ComRehaZone” Fundacji, będzie wymiana doświadczeń absolwentów jak również studentów kierunku Fizjoterapii i pokrewnych w poszukiwaniu pracy, praktyk i staży w kraju i za granicą, promocja działalności medycznej, zwrócenie uwagi na problemy i zaniedbania zdrowotne w społeczeństwie polskim.

Przewodnim tematem konferencji będzie wykład prof. dr hab. Tadeusza Kasperczyka na temat: “Gdzie dla fizjoterapeuty są pieniądze”. W części warsztatowej uczestnicy mają szanse powalczyć o nagrodę za najlepszy projekt grupowy pod hasłem: „Własna identyfikacja rozwiązań”. Mamy nadzieję, że konferencja przybliży absolwentom i studentom możliwości płynące ze współpracy z podmiotami gospodarczymi jak również pokaże im szanse na budowanie własnej działalności w tym zakresie.

Komitet Honorowy Konferencji:

Wicewojewoda Małopolski – Andrzej Harężlak

Wicemarszałek Województwa Małopolskiego – Wojciech Kozak

Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy – Andrzej Martynuska

Dyrektor Grodzkiego Urzędu Pracy – Marek Cebulak

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Zapraszamy wszystkich chętnych,  zapisy i więcej informacji  na: www.azpfundacja.org/rejestracja.html.

Prezes

Fundacji Akademii Zdrowych Pleców

Barbara Jewuła

REKTOR

Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia

Prof. dr hab. n. med. Wiesława Tracz