Dziesięć najlepszych studentek KWSPZ w Aachen

W dniach 5-10 sierpnia grupa najlepszych studentek wraz z Instruktorkami  Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia odbyła prestiżowe szkolenie w siedzibie firmy kosmetycznej Janssen Cosmetics w Akwizgranie (Aachen). Na seminarium pod nazwą “Janssen Skin Care Seminar” studentki poznały strukturę oraz właściwości każdej linii kosmetyków i kosmeceutyków Janssen Cosmeceutical, od podstawowych produktów pielęgnacyjnych po luksusowe linie takie jak Opus Belle, czyli linii dla cery wymagającej intensywnej regeneracji, i Dr Roland Sacher – ekskluzywnej linii powstałej z fascynacji Dr Sachera (twórcy wszystkich receptur marki) nad kobiecym pięknem, będącej syntezą luksusu i nauki na najwyższym poziomie.

W trakcie szkolenia nie zabrakło licznych atrakcji, wśród których znalazły się codzienne degustacje kuchni z różnych stron świata (tradycyjnej tureckiej, śródziemnomorskiej oraz regionalnej niemieckiej), zwiedzanie zabytkowego miasta i uzdrowiska Aachen, w tym legendarnej katedry, której budowę rozpoczęto w X wieku na rozkaz Karola Wielkiego oraz wizyta w termach Karola Wielkiego (Carolus Thermen).

Seminarium zakończyło się ceremonią wręczenia dyplomów wraz z zestawami kosmetyków Janssen Cosmeceutical. Szkolenie zostało ufundowane przez firmę Janssen Cosmetics oraz jej polskiego partnera firmę “Agmat” reprezentowaną przez Pana Mateusza Całka.

Oto relacja jednej z uczestniczek:

“Wyjazd ten na pewno będę pamiętać do końca życia. Jestem bardzo szczęśliwa, że to właśnie mnie spotkała taka nagroda. Nie ma rzeczy z której byłabym niezadowolona. Organizatorzy Seminarium wykazali się ogromną opiekuńczością. Na każdym kroku było widać ich troskę o nas. Wyjazd był idealnie zaplanowany i zorganizowany – nie było czasu na nudę. Już w momencie zakwaterowania w hotelu pojawił się na twarzy ogromny uśmiech, gdyż nie spodziewałyśmy się takich luksusów. Zasmakowałyśmy tylu fantastycznych potraw. Był również czas na relaks w Termach Karola……”