Certyfikat Uczelnia Liderów 2018

Z dumą informujemy, iż Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia, w ramach VIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Szkół Wyższych, uzyskała już po raz czwarty Ogólnopolski Certyfikat “Uczelnia Liderów 2018”.

W tym roku Uczelnia została również odznaczona “Wyróżnieniem Specjalnym Zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego”.

Wyróżnienie Specjalne przyznawane jest tym Uczelniom, które wykazały największy progres w dziedzinie rozwoju edukacji praktycznej studentów i współpracy z otoczeniem społecznym od poprzedniego postępowania certyfikacyjnego.

Nagrody były wręczane podczas Gali Finałowej w Sali Rudniewa Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W imieniu Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia certyfikaty odebrał Dziekan dr inż. Mirosław Pysz.

Uczelnia Liderów 2018

Otrzymane, po raz kolejny wyróżnienie “Uczelnia Liderów 2018” stanowi dowód uznania dla nowatorskich działań programowych i organizacyjnych Uczelni ukierunkowanych na kształcenie zgodnie z oczekiwaniami rynku pracy, wyposażanie absolwentów w unikatowe umiejętności i kompetencje oraz budowanie wielokierunkowych i efektywnych relacji z otoczeniem zewnętrznym, w tym zwłaszcza z otoczeniem gospodarczym.

Uczelnia Liderów 2018

Uzyskane Certyfikaty wyróżniają naszą Uczelnię na tle innych szkół wyższych. Stanowią potwierdzenie dbałości o solidne przygotowanie absolwentów do wejścia na rynek pracy.

Certyfikat uzyskany przez Uczelnię w Konkursie “Uczelnia Liderów” oraz “Wyróżnienie Specjalne Zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego” pozwala przyszłym kandydatom na studia dokonać odpowiedniego wyboru atrakcyjnej oferty dydaktycznej w Uczelni godnej zaufania.

Uczelnia Liderów 2018