Bezpłatna konferencja (warsztaty szkoleniowe) w KWSPZ

Drodzy Studenci, Szanowni Państwo
Uprzejmie przypominam i serdecznie zapraszam  do udziału w bezpłatnej I Ogólnopolskiej Konferencji (warsztaty szkoleniowe) pod hasłem „Start – Pierwsza Praca” w dniu 13 grudnia 2013 r., godz. 10.00, przy ul. Krowoderskiej 73 w sali nr 10.
Przewodnim tematem konferencji (warsztatów szkoleniowych) będzie wykład prof. dr hab. Tadeusza Kasperczyka na temat: „Gdzie dla fizjoterapeuty są pieniądze”. W części warsztatowej uczestnicy mają szanse powalczyć o nagrodę za najlepszy projekt grupowy pod hasłem: „Własna identyfikacja rozwiązań”.
Warsztaty poprowadzi  Firma Szkoleniowa MAESTRA która oferuje różnorodne oraz kompleksowe działania szkoleniowo-doradcze z zakresu szeroko pojętego rozwoju zawodowego i społecznego. Posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej, których odbiorcami są zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby o szczególnej sytuacji na rynku pracy.

Konferencja (warsztaty szkoleniowe) mają na celu:

  • Wzrost motywacji uczestników konferencji do własnego rozwoju, a szczególnie do rozwijania własnej przedsiębiorczości.
  • Wzrost wiedzy merytorycznej  uczestników w zakresie zakładania działalności gospodarczej, opracowywania biznesplanu oraz zarządzania własną firmą.
  • Wzrost wiedzy i umiejętności osób w zakresie aktywnego i skutecznego poszukiwania zatrudnienia.
  • Finansowe/rzeczowe wsparcie działalności gospodarczej dla osoby/osób, które zwyciężą w konkursie na najlepszy biznesplan.

Uczestnicy konferencji (po zarejestrowaniu się poprzez kartę uczestnika) będą mogli mieć  usprawiedliwioną nieobecność na zajęciach dydaktycznych.
pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję do zobaczenia
Bożena Podobińska