Absolvent Talent Days Rób to, co kochasz – nie tylko po godzinach

Szkoda życia na pracę, której nie lubisz. Odkryj tysiące możliwości – już 20 marca na Absolvent Talent Days – największych targach pracy, praktyk i staży, które odbędą się w ICE Kraków. Porozmawiaj z najlepszymi z 120 pracodawców i wybieraj spośród 1800 ofert. Załap się na bezpłatne warsztaty i szkolenia. Ciesz się życiem w pracy i po pracy.

Znajdź pracę w sam raz dla ciebie

Myślisz, że “nie ma (dobrej) pracy dla ludzi z twoim wykształceniem”? Sprawdź, jacy pracodawcy szukają na Absolvent Talent Days kandydatów takich, jak ty. Wybierz kierunek studiów i zobacz, jakie firmy mają ofertę dopasowaną do twoich potrzeb. Nic na siłę, to ty decydujesz – gdzie i jak chcesz pracować. Proste! Wejdź na talentdays.pl i odkryj swoje możliwości.

Porozmawiaj z pracodawcą – zanim zaaplikujesz

Poznaj pracodawcę w nieformalnej atmosferze i dowiedz się, za co lubi swoją pracę. Porozmawiaj z nim i zapytaj o co tylko chcesz – o możliwości rozwoju, zakres obowiązków, atmosferę w zespole, o dodatkowe benefity (warsztaty, szkolenia, dodatkowe owoce, a może wypady na kręgle?). Sprawdź, czy to firma dla ciebie, zanim zaaplikujesz.

Zdobądź przewagę – aplikuj na wydarzeniu

Wyróżnij się z tłumu. Nie pozwól by twoje CV zginęło wśród setek aplikacji wysyłanych jednym kliknięciem. Zaprezentuj pracodawcy swoją osobowość na wydarzeniu i przekonaj go do swojej
kandydatury. Aplikuj od razu na wydarzeniu. Zostaw rekruterowi swoje CV w wersji drukowanej albo aplikuj elektronicznie – opaską, którą dostaniesz po wejściu na event. Wystarczy, że podczas rejestracji na wydarzenie (na talentdays.pl) uzupełnisz swój profil i dodasz dokumenty aplikacyjne.

Załap się na bezpłatne warsztaty i szkolenia

Wybieraj spośród 100 bezpłatnych debat, paneli dyskusyjnych, warsztatów i szkoleń, które poprowadzą doświadczeni praktycy biznesu i rekruterzy. Zdobądź praktyczną wiedzę i buduj relacje z prelegentami. Kto wie, może już niedługo spotkacie się na gruncie zawodowym?

Dowiedz się, jak dobrze wypaść w oczach pracodawcy – już za pierwszym razem. Zabierasz się do szukania pracy i nie wiesz, od czego zacząć? CV, list motywacyjny czy rozeznanie się w
najtrudniejszych pytaniach na rozmowie rekrutacyjnej? Przygotuj się do spotkania kwalifikacyjnego pod okiem doświadczonych rekruterów.

Pobierz bilet: http://talentdays.pl

Kiedy i gdzie się widzimy?

● 6 marca 2018, Warszawa, PGE Narodowy
● 8 marca 2018, Wrocław, Hala Stulecia
● 13 marca 2018, Rzeszów, Uniwersytet Rzeszowski
● 15 marca 2018, Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie
● 20 marca 2018, Kraków, ICE Kraków
● 22 marca 2018, Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe
● 5 kwietnia 2018, Łódź, EXPO Łódź
● 10 kwietnia 2018, ERGO ARENA, Gdańsk / Sopot

Partner strategiczny: Jeronimo Martins
Partner technologiczny: Deloitte
Partner merytoryczny: Adecco, EY,
Partner wspierający: Motorola, Peek & Cloppenburg
Partner naukowy: AWF Kraków
Partner medialny: dlaStudenta, Eurostudent, Hintigo, Magiczny Kraków, studentnews, studia.net
Organizator: Absolvent.pl, Fundacja Absolvent