Zasady funkcjonowania biblioteki grudzień 2020 r.

Szanowni Państwo,

informujemy, że jesteśmy dla Państwa dostępni od poniedziałku do soboty od 8:00 do 16:00. Informujemy, że na terenie biblioteki w jednym czasie mogą przebywać maksymalnie 2 osoby. Bardzo prosimy o dezynfekcję rąk oraz noszenie maseczek ochronnych.

Osoby planujące odwiedziny w bibliotece i chcące skorzystać z czasopism proszone są o wcześniejsze wysłanie listy potrzebnych tytułów na adres biblioteka@kwspz.pl. Dzięki temu skróci się czas oczekiwania na materiały, które będziemy mogli wcześniej dla Państwa przygotować.

SKANY
Wychodząc jednak naprzeciw potrzebom Studentów istnieje możliwość zamówienia skanu materiałów ze zbiorów biblioteki KWSPZ. Usługa jest jednak skierowana wyłącznie do czytelników posiadających aktualnie status studenta. Zamówieniu podlega fragment książki lub artykuł znajdujący się w zbiorach. Zamówienia skanów należy dokonywać za pomocą adresu e-mail: biblioteka@kwspz.pl. Pragniemy równocześnie poinformować, że:

1. Zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, kopiowane mogą być tylko fragmenty opublikowanych materiałów (do 20% objętości publikacji).
2. Biblioteka nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie zdigitalizowanych materiałów przez Użytkownika.
3. Wykonawca zastrzega sobie prawo odmowy wykonania usługi w przypadku braku dostępności wybranej publikacji w bibliotece.

Wszelkie dodatkowe informacje uzyskają Państwo pod numerem telefonu 12 633 51 86 w. 431.