Ograniczenie funkcjonowania biblioteki KWSPZ

Szanowni Państwo,
informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r. biblioteka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia będzie funkcjonować w organicznym zakresie.
Od 9 do 29 listopada 2020 r. nie będzie możliwe korzystanie z czytelni. Wypożyczanie odbywa się natomiast zgodnie z zaleceniem Biblioteki Narodowej.

WYPOŻYCZENIA
W celu wypożyczenia pozycji bibliotecznej należy:
– zamówić książkę poprzez katalog on-line, telefonicznie, e-mailowo
– po skompletowaniu zamówienia bibliotekarz umawia z czytelnikiem termin odbioru

ZWROTY
Zwroty przyjmowane są w normalnym trybie.

SKANY
Wychodząc jednak naprzeciw potrzebom Studentów istnieje możliwość zamówienia skanu materiałów ze zbiorów biblioteki KWSPZ. Usługa jest jednak skierowana wyłącznie do czytelników posiadających aktualnie status studenta. Zamówieniu podlega fragment książki lub artykuł znajdujący się w zbiorach. Zamówienia skanów należy dokonywać za pomocą adresu e-mail: biblioteka@kwspz.pl. Pragniemy równocześnie poinformować, że:

1. Zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, kopiowane mogą być tylko fragmenty opublikowanych materiałów (do 20% objętości publikacji).
2. Biblioteka nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie zdigitalizowanych materiałów przez Użytkownika.
3. Wykonawca zastrzega sobie prawo odmowy wykonania usługi w przypadku braku dostępności wybranej publikacji w bibliotece.