Katalog artykułów w bibliotece KWSPZ

Szanowni Państwo,

zachęcamy do korzystania z katalogu elektronicznego biblioteki KWSPZ. Za jego pomocą mogą Państwo wyszukiwać książki, a także artykuły.

Aktualnie w bibliotece trwają pracę nad wprowadzeniem w katalog elektroniczny, opisów wszystkich dostępnych artykułów.
Aby wyszukać interesujący Państwa tekst należy otworzyć katalog, z menu wyszukiwawczego wybrać „temat”, w okienko wpisać np. kolano, olej argonowy, nadwaga, etc. Wyświetlona lista pokaże Państwu wszystkie artykuły na wybrany temat dostępne w bibliotece.
Przygotowaną listę potrzebnych Państwu artykułów prosimy wysłać na adres e-mail: biblioteka@kwspz.pl. Przygotujemy je dla Państwa niezwłocznie po otrzymaniu maila. Przygotowane artykuły będą przechowywane przez tydzień. 

 

Uwaga!

Biblioteka nie upublicznia artykułów, a tworzy jedynie ich opisy. Aby móc skorzystać z interesujących tekstów należy odwiedzić bibliotekę osobiście. Nie jest możliwe powielenie tekstów i zamieszczenie ich na stronie biblioteki, ponieważ jest to łamanie prawa autorskiego.

Przypominamy również, że czasopisma dostępne są jedynie w czytelni biblioteki, gdzie istnieje możliwość wykonania zdjęcia lub skanu.