Studia I Stopnia
Licencjackie

i inżynierskie - stacjonarne i niestacjonarne

Oferta Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia obejmuje studia inżynierskie i licencjackie prowadzone zarówno w systemie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym (weekendowym) na kierunkach Fizjoterapia, Dietetyka, Kosmetologia oraz Turystyka i Rekreacja (studia licencjackie) oraz Inżynierii Biomedycznej – w organizacji (studia inżynierskie).

Absolwent fizjoterapii posiada wiedzę i umiejętności praktyczne niezbędne w wykonywaniu zawodu fizjoterapeuty. Celem pracy fizjoterapeuty jest usuwanie zmian chorobowych, zapobieganie rozwojowi choroby oraz wykonywanie zabiegów prewencyjnych.

zobacz więcej ›

Kształcenie na kierunku Dietetyka obejmuje wszystkie aspekty dotyczące edukacji żywieniowej, promocji zdrowia, żywienia człowieka zdrowego, jak również żywienia w różnych stanach chorobowych, uwzględnia cały szereg zagadnień związanych z naukami podstawowymi i medycznymi.

zobacz więcej ›

Absolwent posiada umiejętności prawidłowego wykonywania zabiegów kosmetologicznych, pielęgnacyjnych, upiększających i leczniczych z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań. Jest przygotowany do współpracy z lekarzem dermatologiem w zakresie pielęgnacji skóry zmienionej chorobowo.

zobacz więcej ›

Absolwent posiada podstawową wiedzę z zakresu inżynierii biomedycznej, w tym w obszarze biomechaniki inżynierskiej i robotyki, telemedycyny informatyki medycznej, oraz elektroniki medycznej. Absolwent posiada umiejętności korzystania z nowoczesnej aparatury oraz systemów diagnostycznych i terapeutycznych opierających się na metodach, technikach i technologiach teleinformatycznych, informatycznych, elektronicznych i materiałowych.

zobacz więcej ›

STUDIA II STOPNIA
MAGISTERSKIE

zapraszamy do składania dokumentów

Absolwent dwuletnich studiów II stopnia na kierunku Kosmetologia otrzymuje tytuł zawodowy magistra i kwalifikacje kosmetologa. Program studiów przewiduje dwie specjalności: “WELLNESS & SPA” oraz “MARKETING I ZARZĄDZANIE W KOSMETOLOGII”.

Zobacz więcej

STUDIA
PODYPLOMOWE

podnieś swoje kwalifikacje

KWSPZ zaprasza na studia podyplomowe. Rekrutacja odbywa się bez egzaminów wstępnych. Słuchacze otrzymują Świadectwo Ukończenia Studiów Podyplomowych zgodnie z Rozporządzeniem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Absolwent studiów podyplomowych Diagnostyka i Terapia Manualna uzyskuje profesjonalną wiedzę i przygotowanie do pracy jako terapeuta manualny, przede wszystkim w zakresie stosowania procedur i technik manualnych do diagnostyki i leczenia czynnościowych i strukturalnych dysfunkcji narządu ruchu.

zobacz więcej ›

Studia podyplomowe z zakresu Dietetyki mają na celu przekazanie słuchaczom wiedzy w zakresie: oceny sposobu żywienia i stanu odżywienia ludzi zdrowych i chorych oraz bezpieczeństwa żywności oraz sposobów zapobiegania zagrożeniom związanym z nieodpowiednią jakością żywności.

zobacz więcej ›

Studia podyplomowe z zakresu Dietetyki w sporcie i rekreacji przeznaczone są dla osób legitymujących się dyplomem studiów wyższych kierunków: Dietetyka, Fizjoterapia, Turystyka i Rekreacja, Wychowanie Fizyczne i pokrewnych. Skierowane są do osób zainteresowanych problematyką dietetyki sportowej i rekreacyjnej, w szczególności żywieniowego wspomagania zdolności wysiłkowych.

zobacz więcej ›

Tego rodzaju studia to pierwsza w Europie kompleksowa oferta przygotowana dla lekarzy zainteresowanych pracą w tym najpopularniejszym obszarze medycyny. Po ukończeniu studiów podyplomowych absolwent będzie posiadał wiedzę do wykonywania zabiegów...

zobacz więcej ›

Studia Podyplomowe z Podologii obejmują zagadnienia z zakresu profilaktyki, diagnozowania, rehabilitacji i leczenia zachowawczego chorób narządu ruchu, chorób naczyniowych oraz ogólnej pielęgnacji kończyn dolnych, ze szczególnym uwzględnieniem stóp.

zobacz więcej ›

Umiejętności absolwenta kierunku Rehabilitacja Sportowa dotyczą technik i metod z zakresu: masażu klasycznego i sportowego, odnowy biologicznej i psychicznej, kinezyterapii, zaopatrzenia ortopedycznego (w tym stabilizatorów stawów) fizykoterapii, kinezjotapingu, mobilizacji stawowych oraz wybranych metod medycyny naturalnej (m.in.; shiatsu, akupresura itp.).

zobacz więcej ›

Aktualności

bądź na bieżąco

Promujemy
Zdrowie

już od ponad dekady

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia prowadzi kierunki kształcenia związane z medycyną a w szczególności ze zdrowiem człowieka. Powstała w 2002 roku, jako pierwsza w południowo–wschodniej Polsce, nowoczesna, kształcąca na wysokim poziomie niepubliczna uczelnia zawodowa.

Więcej o uczelni

Studiuj
w Krakowie

lokalizacja w centrum miasta

Nasze obiekty zlokalizowane są blisko siebie, w niewielkiej ogległości od Rynku Głównego - historycznego centrum Krakowa. Doskonała lokalizacja z wygodnym dojazdem z każdej części miasta to nasz dodatkowy atut. No i po zajęciach można wyskoczyć na miasto...

Lokalizacja i kontakt

Pracujemy
z najlepszymi

nasi partnerzy

Jesteśmy
tam gdzie Ty

dołącz do nas