Certyfikaty i nagrody

„Wiarygodna Szkoła 2016”
„Dobra Uczelnia – Dobra Praca 2016”
„Najbardziej innowacyjna i kreatywna Uczelnia w Polsce w tworzeniu perspektyw zawodowych”.

certyfikaty_2016

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia jest jedną z nielicznych uczelni na południu Polski nagrodzonych po raz kolejny tytułem „Wiarygodna Szkoła 2016” oraz „Dobra Uczelnia – Dobra Praca 2016” w ramach programu certyfikacji uczelni wyższych realizowanego przez Akademickie Centrum Informacyjne w Poznaniu. Dodatkowo już po raz trzeci nasza Uczelnia otrzymała wyróżnienie w konkursie na „Najbardziej innowacyjną i kreatywną Uczelnię w Polsce w tworzeniu perspektyw zawodowych”. Certyfikat „Wiarygodna Szkoła” przyznawany jest tym niepublicznym uczelniom wyższym, które cechuje szeroko rozumiana odpowiedzialność wobec otoczenia, które funkcjonują w zgodzie z prawem i dysponują odpowiednią bazą dydaktyczną, zapewniającą właściwe warunki studiowania.

certyfikaty
 

Certyfikat „Uczelnia Liderów 2015″

Przyznanie naszej Uczelni Certyfikatu „Uczelnia Liderów” stanowi dla nas dowód uznania dla naszych działań w kierunku rozwijania edukacji praktycznej studentów, budowania silnych powiązań Uczelni z rynkiem pracy oraz wprowadzania innowacyjnych programów studiów, zapewniających studentom osiągnięcie efektów kształcenia o charakterze praktycznym. Uważamy to za wyjątkowe wyróżnienie i potwierdzenie tym samym naszych starań w tym względzie. Certyfikat uzyskany przez Uczelnię w Konkursie „Uczelnia Liderów” pozwala przyszłym kandydatom na studia odpowiednio wyłonić uczelnię z atrakcyjną ofertą dydaktyczną studiów, na odpowiednim poziomie kształcenia, gdyż stanowi wyróżnienie na tle innych uczelni. To w pewnym sensie potwierdzenie dla Nas, że dbamy o solidne przygotowanie przyszłych absolwentów do wejścia na rynek pracy. Certyfikat „Uczelnia Liderów” to przede wszystkim informacja dla kandydatów na studia, że jesteśmy uczelnią godną zaufania.

uczelnia liderów
uczelnia liderów

 

Statuetka „Pióro Biznesu”

Rektor Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia prof. dr hab. inż. Tadeusz Tuszyński odebrał z rąk Prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego statuetkę „Pióro Businessu”.Nagroda została przyznana Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia za promowanie zdrowego stylu życia i ekologicznej żywności. Tego typu nagrody są wyrazem uznania dla przedsiębiorców za znaczące osiągnięcia w działalności gospodarczej, inwencję, działania na rzecz jakości produkcji oraz rzetelność i uczciwość w biznesie. Statuetki są przyznawane przez Stowarzyszenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw „Krak – Business”.

 

Certyfikat Wyróżnienia za promowanie Medycyny Manualnej w Polsce dla KWSPZ oraz Dyplom Uznania dla Prorektora KWSPZ Profesora Tadeusza Kasperczyka za wieloletnie promowanie Medycyny Manualnej.

Polskie Towarzystwo Medycyny Manualnej przyznało Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia – Certyfikat Wyróżnienia za promowanie Medycyny Manualnej w Polsce poprzez wyróżniający system kształcenia wyższego w tej dziedzinie, w tym m.in. za pierwsze w Polsce studia podyplomowe w zakresie Terapii Manualnej oraz ponadstandardowy, zróżnicowany program w zakresie Medycyny Manualnej na studiach licencjackich kierunku Fizjoterapia. Dodatkowo Prorektor KWSPZ Profesor Tadeusz Kasperczyk otrzymał Indywidualny Dyplom Uznania za promowanie Medycyny Manualnej, Terapii Manualnej i Masażu Leczniczego w Polsce na gruncie praktycznym, naukowym, dydaktycznym i wydawniczym. Polskie Towarzystwo Medycyny Manualnej jest najstarszym i największym w Polsce Towarzystwem Społeczno-Naukowym w dziedzinie Manualnej Medycyny Mięśniowo-Szkieletowej zrzeszające ponad 160 polskich specjalistów w tym zakresie.
certyfikat PTMN KWSPZ Dyplom uznania dla Kasperczyka

 

Prestiżowe wyróżnienie „Ekspert Urody 2011″

Na 24 Międzynarodowym Kongresie i Targach Kosmetycznych LNE&SPA w Krakowie, szczególne wyróżnienie otrzymała Kanclerz (współzałożyciel Uczelni) Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia – mgr Ewa Podobińska.

DSC_0286