Aktualne oferty pracy i praktyk

Aby dodać bezpłatnie ofertę pracy, praktyki lub stażu, przejdź do formularza.

  1. Praca - Praca dla Kosmetologa

    17 maja 2017 r.
    Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej
    Tel. --
    marketing@aspalia.pl

    Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej w Krakowie poszukuje kosmetologa.

    Pragniesz zmiany, interesujesz się zabiegami z zakresu kosmetologii? Czekamy właśnie na Ciebie!
    Wymagania:
    • doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z zakresu kosmetologii (twarz, ciało);
    • znajomość menu zabiegowego;
    • znajomość procedur zabiegów kosmetycznych;
    • umiejętność planowania zabiegów;
    • wykonywanie raportów i czynności niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania działu kosmetologii;
    • przygotowanie gabinetów zabiegowych zgodnie z procedurą;
    • dbanie o wyposażenie i wystrój gabinetów kosmetycznych zgodnie z wymogami estetycznymi i higienicznymi;
    • organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami bhp i ppoż.
    • przeprowadzenie wywiadu/konsultacji z klientem oraz wypełnienie ankiety przed wykonaniem zabiegu;
    • przestrzeganie zasad higieny podczas wykonywania zabiegów;
    • dobór i stosowanie kosmetyków oraz sprzętu zgodnie z ich przeznaczeniem i rodzajem skóry;
    • miła aparycja
    Gwarantujemy :
    • szkolenia na najwyższym poziomie
    • pracę w miłej atmosferze w młodym zespole
    • atrakcyjne wynagrodzenie

    CV ze zdjęciem proszę wysyłać na adres: marketing@aspalia.pl

    Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej klauzulę:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb prowadzonej rekrutacji, jak również po jej zakończeniu, przy realizacji przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Aspalia Centrum Medycyny estetycznej w Krakowie, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2016 poz. 922)”.

    Proces rekrutacji będzie trwał do 15 czerwca 2017 roku.

  2. Praca - Regionalna Ambasadorka Marki / Regionalny Ambasador Marki

    12 maja 2017 r.
    Karite Plus Sp. z o.o.
    Tel. -
    joanna.petrykowska@sqiniqa.pl

    Pracodawca: Karite Plus Sp. z o.o.
    Stanowisko: Regionalna Ambasadorka Marki / Regionalny Ambasador Marki

    Zakres obowiązków:
    – budowanie pozytywnych relacji z pozyskanymi partnerami marki (drogerie, sklepy zielarsko-medyczne, apteki, sklepy o profilu naturalnym / ekologicznym, sieci / zrzeszenia sklepów w granicach miasta)
    – realizacja spotkań promocyjnych marki
    – okresowe raportowanie prowadzonych działań
    Oferujemy:
    – możliwość zamiany pasji w pełną wyzwań pracę
    – elastyczne godziny zatrudnienia
    – możliwość rozwoju zawodowego
    – zaangażowanie w nowo tworzone struktury firmy
    – zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
    – atrakcyjne warunki finansowe
    Wymagania:
    – studentka / student kierunków o profilu kosmetologia / kosmetyka / dermatologia / chemia kosmetyczna lub pokrewny
    – zainteresowanie kosmetyką naturalną,
    – samodzielność w działaniu
    – komunikatywność i przedsiębiorczość.
    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego w formacie PDF. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.”

  3. Praca - Praca dla Rehabilitanta

    11 maja 2017 r.
    Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia Dobrej Nadziei w Krakowie
    Tel. Tel. 12 257 10 32
    wtz.dobrejnadziei@interia.pl

    Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia Dobrej Nadziei w Krakowie poszukuje osoby na stanowisko rehabilitanta
    Placówka prowadzi terapię dla 28 dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną ze sprzężeniami w stopniu umiarkowanym i znacznym. Warsztat działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00.
    Proponujemy umowę o pracę w wymiarze ¾ etatu (30 godz./tydz.).

    Oferty proszę przesyłać do 25 maja 2017 na adres e-mail:

Dodaj swoją ofertę do Biura Karier

Opisz swoją ofertę, wymieniając wymagane dokumenty i umiejętności oraz wskazując preferowany sposób kontaktu z Twoją firmą *