Akademia Wizażu Gosh

TERMINY SPOTKAŃ w semestrze letnim 2014 r.:

grupa czwartek-piątek:

20-21 marzec,    3-4 kwiecień,     8-9 maj,

22-23 maj,      29-30 maj,    12-13 czerwiec

grupa weekendowa:

22-23 marzec,     5-6 kwiecień,     10-11 maj,

24-25 maj,   31 maj – 1 czerwiec,     14-15 czerwiec

28-29 czerwca

GOSH Cosmetics to marka stworzona z myślą o kobietach, które lubią wyglądać  doskonale, pewnych siebie i efektu, który chcą osiągnąć. Warsztat urody GOSH łączy  najnowsze trendy modowe z wysoką jakością innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie wizażu i stylizacji. Pozwala osiągnąć profesjonalny efekt dopracowany w najmniejszym szczególe.

GOSH Cosmetics stanowi kwintesencję skandynawskiego stylu, jakości i ergonomii, gdzie minimalizm przeplata się z wysmakowaną elegancją. Kolekcje GOSH Cosmetics uaktualniane są dwa razy do roku, jest to idealne rozwiązanie dla kobiet, które cenią rzeczy wyjątkowe i na czasie.

Większość   kosmetyków   produkowana jest w  Dani,   gdzie  firma ma swoją siedzibę.   Komponenty do produkcji     kosmetyków są skrupulatnie dobierane i sprawdzane w celu zagwarantowania najwyższej jakości produktu końcowego. Dodatkowo dbałość o standardy unijne, czystość technologiczną i jakość produktu końcowego dają konsumentkom bezpieczeństwo użytkowania minimalizujące ryzyko uczuleń.

Kosmetyki GOSH Cosmetics są obecnie sprzedawane w 75 krajach na całym świecie w tym również w Polsce, gdzie zarówno konsumentki jak i specjaliści branży kosmetycznej docenili produkty marki nagradzając je licznymi nagrodami: Oskar Kosmetyki, Qultowy Kosmetyk, Doskonałość Roku Twojego Stylu, Laur Klienta, Perła Rynku Kosmetycznego.

Współpraca Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia oraz firmy Gosh Cosmetics zaowocowała otwarciem Akademii Wizażu GOSH.

Zapraszamy do wzięcia udziału wszystkie osoby, które chcą zdobyć doświadczenie w pracy wizażysty, profesjonalnego kreatora wizerunku. Warsztaty łączą najnowsze trendy z wysoką jakością innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie wizażu i stylizacji.

Po zdaniu egzaminu teoretycznego i praktycznego uczestnicy otrzymują dyplom Akademii Wizażu GOSH i KWSPZ oraz tytuł wizażysty!

Koszt 2400 zł (1500 zł – studenci i absolwenci KWSPZ). Możliwość płatności w ratach. Zapisy w Studio Promocji Kosmetyki Profesjonalnej. Ilość miejsc ograniczona! Pierwsze zajęcia już w marcu. Szczegółowe informacje pod numerem 12/631 54 40 wew. 436.

Zajęcia odbywają się w godz. 10:00-16:00 w sali Ł5 w budynku przy ul. Łobzowskiej 20.

Na zajęcia obowiązkowo należy przynieść zestaw pędzli.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ